ПАРТНЕРИ

ТОВ «Діамант Центр»

l-kvartal.kiev.ua

Докладніше...

Об'єкт: Житловий комплекс «L-квартаЛ» розташований у Солом'янському районі м.Києва на бульварі Івана Лепсе, 6-ж. Комплекс займає площу 0,76 гектара і складається з 5 секцій різної поверховості: 7/21/21/25/2.
У комплексі 410 квартир: 248 однокімнатних (площеювід 40 кв. м), 100 двокімнатних (площею від 62 кв. м) і 62 трикімнатних (площею від 87 кв. м).
Є підземний паркінг на 166 місць і закрита гостьова автостоянка.


Міністерство іноземних справ Естонії

vm.ee

Докладніше...

Об’єкт: Посольство Естонської Республіки в м. Києві.


ПАТ «Карлсберг Україна»

carlsbergukraine.com

Докладніше...

Carlsberg Ukraine, як і всі підприємства, що входять до складу Групи Carlsberg, використовує високі етичні стандарти у взаємовідносинах із співробітниками, споживачами, партнерами, акціонерами та місцевими спільнотами. В Україні компанія представляє велике різноманіття брендів, серед яких кожен може знайти для себе щось особливе. Портфель брендів включає у себе як широко відомі вітчизняні марки «Славутич», «Львівське», так і світові бренди, такі як Tuborg, Carlsberg та інші.


PERI

https://www.peri.ua/

Докладніше...

Компанію PERI було засновано в 1969 році і сьогодні є одним з найбільших в світі виробників опалубки та будівельних риштувань. Основне виробництво розташоване в м. Вайсенхорн, на півдні Німеччини.  При цьому по всьому світу функціонують 64 дочірні компанії та 120 логістичних центрів. На сьогоднішній день в компанії працює більш ніж  7 700 тисяч співробітників, а оборот за 2015 рік складав 1,3 мільярда €. Назву компанії взято від грецького прийменника "пери", що перекладається як – навколо. PERI поступово росла, але до сих пір є сімейним бізнесом і належить родині засновника.


Асоціація «Промислово-будівельна група «Ковальська»

http://kovalska.com/

Докладніше...

Асоціація «Промислово-будівельна група «Ковальська» ­– найбільший в Україні виробник будівельних матеріалів та один з провідних девелоперів. Компанія об’єднує низку потужних підприємств у різних сегментах будівельної галузі, що виконують повний обсяг робіт: від видобування сировини і виготовлення будівельних матеріалів до зведення об’єктів житлового, комерційного та соціального призначення.


 

ECE EUROPEAN CITY ESTATES AG, Австрія

www.ece.at

Докладніше...

Австрійський холдинг ECE EuropeanCityEstates AG — група інвестиційних компаній, діяльність яких спрямована на розвиток європейського ринку нерухомості. Група активно працює над проектами в країнах Балтії, Чехії та України. За час своєї діяльності, компанія інвестувала більше 400 млн. Євро.


BBH (BalticBeveragesHolding), Швеція

Carlsberg Group

Докладніше...

Об’єкт: ВАТ ПБК «Славутич», м. Запоріжжя
ВАТ «Львівська пивоварня», м. Львів


VSL, Швейцарія

vsl.com

Докладніше...

VSL є лідером в області будівельного інжинірингу та пов'язаних з ним технологій і послуг (напр., система пост-напруження). VSL працює в 50-ти країнах світу, в тому числі маючи там виробничі потужності. Маючи в своєму штаті 4100 співробітників, включаючи 900 інженерів й техніків, VSL надає технічні консультації та підтримку всього комплексу робіт від планування проекту до остаточного проектного рішення, здійснює послуги інжинірингу та безпосередню діяльність на будівельних майданчиках.


Тіккуріла, Україна

www.tikkurila.ua

Докладніше...

Докладніше...

Об’єкт: Завод лако-фарбових виробів "Тіккуріла", м. Бровари


Aeroc, Росія

www.aeroc.ua/

Докладніше...

Об’єкт: Завод з виготовлення газобетонних блоків, Київська обл.


Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій

niisk.com

Докладніше...

Державне підприємство «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» є лідером у галузі розроблення теорії та методів розрахунку залізобетонних конструкцій з різних видів бетону (більша частина з них була вироблена на експериментальній базі інституту), їх дослідження та впровадження у виробництво; у вирішенні питань будівництва в складних інженерно-геологічних і сейсмічних умовах.

Інститут шанує традиції та унікальний досвід, що досягнуті за 70-річний період, а також пишається висококваліфікованими працівниками, які принесли славу і визначність інституту.


Конфедерація Будівельників України

kbu.org.ua

Докладніше...

Конфедерація Будівельників України була заснована 5 квітня 2011 р. на Всеукраїнському Зборі будівельників, де Будівельна палата України, Українська Будівельна Асоціація (УБА) та «Всеукраїнський союз виробників будівельних матеріалів» вирішили об’єднати свої зусилля та створити дієву структуру для розвитку та підтримки будівельної галузі України. До складу Конфедерації входять близько 700 організацій будівельного комплексу, серед яких загально будівельні, проектні, девелоперські, виробники будівельних матеріалів, фінансові установи та ін. Підприємствами Конфедерації виконано більше ніж 60% об'єму будівельно-монтажних робіт і надано більше половини девелоперських послуг, побудовано більше 70% житла в Україні (підрядним способом). В усіх регіонах України створюються регіональні представництва КБУ, які очолюють глави найбільших авторитетніших регіональних підприємств будівельного комплексу.


Європейська Бізнес Асоціація

www.eba.com.ua

Докладніше...

Європейська Бізнес Асоціація була заснована у 1999 році як форум для обговорення та вирішення проблем, з якими зустрічаються бізнесмени в Україні. Ця ініціатива ділових людей, які побачили переваги та користь від спільних дій європейської бізнес спільноти в Україні була підтримана Європейською Комісією. Сьогодні Європейська Бізнес Асоціація є провідною організацією міжнародного бізнесу в Україні та об'єднує близько 900 європейських, українських та міжнародних компаній.


Бюро Верітас, Україна

www.bureauveritas.com.ua

Докладніше...

Бюро Верітас допомагає організаціям контролювати аспекти якості, здоров'я, безпеки і навколишнього середовища в їх проектах будівництва, починаючи з дизайну і закінчуючи завершенням проекту. Такі проекти включають в себе різні будівлі та обладнання, також як і цивільні інфраструктури.


Hartwall, Фінляндія

www.hartwall.fi

Докладніше...

Hartwallодин з найбільших виробників пива і безалкогольних напоїв на ринку Фінляндії. Компанія належить відомій європейській групі компаній Scottish&Newcastle. Інвестування в нерухомість — один з видів діяльності Hartwall.


SWECO, Швеція

www.sweco.se

Докладніше...

SWECO — лідер на Скандинавському ринку консалтингу в сфері проектування та архітектури, надаючи комплекс послуг: бізнес-планування, інвестиційний аналіз, створення концепції Об'єкта, проектування та дизайн. У портфелі компанії безліч реалізованих і активних проектів у більш ніж 40 країнах Європи, Африки, Азії та Америки.


FINNMAP CONSULTING OY, Фінляндія

www.finnmapcons.fi

Докладніше...

Компанія спеціалізується в сфері проектування будівель і споруд комерційного та промислового призначення, а також житлової нерухомості.Компетенція та професіоналізм компанії були визнані в багатьох країнах світу.


EA Ренг Проект, Естонія

www.eareng.com

Докладніше...

Концерн EA Ренг Проект створений більше 20 років тому в Таллінні, має великий досвід проектування офісних і житлових будівель, торгових ценру, готелів, СПА, громадських будівель, аеропортів, лікарень, багаторівневих паркінгів, доріг, мостів, транспортних розв'язна та ін.


Готель "Леополіс", м. Львів

www.leopolishotel.com

Докладніше...

Готель «Леополіс», розташований в центрі Львова лише в декількох кроках від площі Ринок, є чудовим прикладом відродження міста. Львівський оперний театр, костел Єзуїтів та Латинський кафедральний собор, міська Ратуша, Вірменська церква та багато інших унікальних пам'яток знаходяться на відстані пішої прогулянки від готелю, завдяки чому він є ідеальним місцем, звідки можна почати знайомство з цим чудовим містом.


Ruuki, Фінляндія

www.ruukki.com

Докладніше...

Компанія пропонує оптимальні рішення по металоконструкціям для будівництва будинків. Ruukki — це надійність поставок і високоякісні матеріали.


Paroc, Фінляндія

www.paroc.com

Докладніше...

PAROC є одним з лідерів в Європі з виробництва мінераловатної теплоізоляції на основі базальтових волокон. ParocFireProofPanels — це високотехнологічні сендвіч-панелі на основі структурної кам'яної вати. Такі унікальні властивості, як високі показники вогнестійкості та теплоізоляції, міцність і невелика вага, дозволяють використовувати сендвіч-панелі Paroc у якості зовнішніх стінових огорож, внутрішніх перегородок, а також у стельових і покрівельних конструкціях.


BL HarbertInternational, LLC

blharbert.com

Докладніше...

Будівельна компанія, яка почала свою діяльність в 2000 році, і з тих пір зросла у добре диверсифіковану будівельну групу, що працює в широкому діапазоні будівельних ринків, як в США, так і за кордоном. Компанія є одним з найвпливовіших підрядників Алабами, лідером у галузі «зеленого» будівництва та проектування.

Об’єкт: Новий комплекс Посольства США у Києві. Монолітна залізобетонна будівля гаража із системою пост-напруження


Імідж Холдинг, Україна

www.khortytsa.com

Докладніше...

Об’єкт: Лікеро-горілчаний завод «Хортиця», м. Запоріжжя


Укрпродконтракт, Україна

Докладніше...

Об’єкт: Сервісний центр «Peugeot», м. Київ


НГК (Національна горілчана компанія), Україна

«БАЯДЕРА ГРУПП»

Докладніше...

Об’єкт: Лікеро-горілчаний завод, м. Черкаси


ОТП Банк, Україна

www.otpbank.com.ua

Докладніше...

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» — один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості.

На сьогодні — АТ «ОТП Банк» є ядром фінансової групи, до складу якої входять компанії групи ОТП в Україні: компанія з управління активами ТОВ «ОТП Капітал», лізингова компанія ТОВ «ОТП Лізинг»ТОВ «ОТП Кредит» та ТОВ «ОТП Факторинг Україна». Всі перелічені компанії проводять успішну діяльність, посідаючи провідні позиції у своїх сегментах.


Bongrain SA, Франція

http://www.bongrain.com

Докладніше...

Об’єкт: Звенигородcький сиркомбінат, Черкаська обл.Nordea

nordea.com

Докладніше...

Nordea є найбільшою фінансовою групою в Північній Європі з ринковою капіталізацією близько 38.9 більйонівЄвро, та сукупними активами у 669.3 більйонівЄвро. Nordea має найбільшу клієнтську базу фінансових послуг в скандинавському регіоні з приблизно 10-ма мільйонамиприватних споживачів та близько 0,5 мільйонами корпоративних клієнтів.


DanskeBank

http://www.danskebank.ee/

Докладніше...

Група DanskeBank є найбільшим банком в Данії та провідним гравцем на північно-європейських фінансових ринках. Група спеціалізується на роздрібному бізнесі, пропонуючи широкий спектр фінансових послуг, включаючи страхування, іпотечне фінансування, управління активами, брокерські та лізингові послуги. Група має більше 3,3 мільйонів приватних клієнтів та значну частку корпоративного та інституціонального ринків.


Swedbank

www.swedbank.ee

Докладніше...

Swedbank — сучасний банк з міцними традиціями, які сягають корінням в історію ощадних банків Швеції. У число клієнтів банку входять 7,8 мільйона приватних осіб і більше 600 000 клієнтів з числа підприємств і організацій. Завдяки цьому банк є найбільшим банком Швеції за кількістю клієнтів і лідирує на інших ринках, таких як Естонія, Латвія і Литва. Swedbank прагне допомагати своїм клієнтам, акціонерам і суспільству в цілому, зберігати міцне, стійке фінансове становище.


SEB Bank

sebgroup.com

Докладніше...

SEB  Банк був заснований 1856 році, ставши першим приватним банком Швеції. З тих пір банк характеризується своїм інноваційним мисленням і прагненням до суспільства, супроводжуючи бізнес-структури та сім'ї з в світі більше ніж 150 років. На сьогоднішній день банк входить до групи SEB, що є однією з найвпливовіших фінансових організацій Північної Європи, яка надає банківські послуги корпоративним клієнтам, компаніям і приватним особам в Скандинавії, країнах Балтії, Польщі, Німеччини, Росії та Україні.