ІСТОРІЯ

ІДЕЇ ПРИРЕЧЕНІ НА УСПІХ

Історія компанії налічує ні багато, ні мало 20 років і починається з того самого моменту, як у 1997 році шведська компанія «Балтік Беверіджиз Холдинг» (BBH) залучила до будівництва цеху виробництва ВАТ «Пиво-безалкогольний комбінат «Славутич» естонський будівельний концерн Nordecon (тоді AS Eesti Ehitus). Завершивши будівництво заводу швидко і якісно, ​​концерн зарекомендував себе конкурентоспроможним і надійним партнером, що дозволило йому отримати наступні об'єкти. У 2003 році в процесі реалізації будівництва третього об'єкту на території України — «Звенигородського сиркомбінату» в Черкаській області для французької компанії Bongrain — керівництво концерну прийшло до висновку, що готове до впевненого виходу на український ринок в особі нового бренду Eurocon – European Сonstruction – з ідеєю європейської якості будівництва.

На сьогоднішній день Eurocon – це компанія, яка привносить на український ринок європейський і світовий досвід, завдяки чому багато в яких аспектах підвищує його рівень. Адже не так багато компаній відповідають запитам іноземних Замовників, так як відповідає Eurocon. В ході свого розвитку ми отримали визнаний у всьому світі сертифікат якості бюро Верітас, надаємо банківські гарантії, володіємо сучасними системами менеджменту, забезпечуючи широкий спектр якісних послуг і, будучи десь, навіть, унікальними на ринку України в плані управління проектами, стежимо за технологічними новинками будівельного світу, маючи в своєму арсеналі передові технології та обладнання, абсолютно нові для України.

У портфоліо Eurocon є цілий ряд поточних і завершених проектів, серед яких виробничі об'єкти, логістичні комплекси, торгово-розважальні центри, житлові комплекси, готелі й бізнес-центри.

Історія концерну Nordecon починається з 1989 року. Цього року представники двох держав — Фінляндії та Естонської республіки заснували спільне підприємство AS Eesti Ehitus (Естонське будивництво). Протягом подальших восьми років компанія виходить в лідери будівельних структур Естонії, зводить промислові об'єкти і складські комплекси, торгові квартали, соціальні й культурні установи, готелі, житлові об'єкти, технічні приміщення і конструкції, дороги. Крім того, компанія є професіоналом у будівництві портів та аеродромів, завершивши більш ніж 20 проектів, серед яких,в тому числі,реконструкція і будівництво порту в м. Таллінн.

Вже через чотири роки свого існування компанія переростає в повномасштабний концерн і керує будівництвом більше 25-ти проектів, які в результаті приносять рекордний для 90-х років прибуток у 40 млн. дол. США.

У 2006 році  концерн виходить на IPO — 20% акцій було продано за 22 млн. дол. США, що свідчить про успішні фінансові показники концерну.

У 2009 році на позачергових загальних зборах акціонери концерну прийняли рішення про те, що фірма буде носити нову назву — Nordecon. Відмова від явно естонського фірмового найменування на користь більш міжнародного став першим кроком на шляху впровадження міжнародної бізнес-стратегії концерну. На сьогоднішній день найважливішою метою Nordecon є розширення ринків збуту своїх послуг. Поступово концерн стане переважно холдинговою компанією, що забезпечуватиме свій нормальний розвиток у всіх країнах присутності. Зараз концерн є одним з найбільших будівельних структур Естонії з більш ніж 26-річним досвідом роботи в Естонії, Литві, Латвії, Фінляндії, Німеччині, Росії та Україні.

 

До детальнішої інформації про створення та діяльність концерну Nordecon, дочірньою компанією якого є Eurocon, Ви можете долучитися на сайті nordecon.com