СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Так як головним кредо Eurocon є європейська якість будівництва, її фахівці вважають своєю місією постійно відслідковувати та впроваджувати в Україні інноваційні технології, які дають ширші можливості Замовнику, архітекторові і проектантові, а також дозволяють в рази знизити трудовитрати і максимально прискорити темпи будівництва , що особливо цінно за часів швидкозмінної і нестабільної економічної ситуації у всьому світі.

СИСТЕМА ПОСТ-НАПРУЖЕННЯ

Останнім часом у промислово-цивільному будівництві спостерігається активне зростання використання конструкцій пост-напруженого бетону, що дає великі переваги порівняно із застосуванням традиційних рішень (напр. при проектуванні і будівництві open-space).

Системи пост-напруження можуть застосовуватися в будь-яких галузях будівництва, як при будівництві нових, так і при ремонті, реконструкції та переобладнанні вже існуючих споруд. Ці системи мають широкий діапазон застосування – від висотних багатоквартирних будинків до паркінгів, гаражів, автостоянок та житлових будинків з незаглибленним фундаментом типу «плита на ґрунті», а також мостів, естакад та інших об'єктів інфраструктури. Пост-напружені конструкційні елементи, насамперед, включають в себе фундаменти, плити перекриттів, балки і ферми, проте вони можуть також застосовуватися при будівництві колон і стін будівель.

Система пост-напруження має великий ряд переваг, таких як: зменшення ваги споруди (будівлі, паркінгу тощо), зменшення товщини перекриття, збільшення кількості поверхів при тій же висоті будівлі, зменшення обсягу фундаменту, оптимальне вживання простору, водостійкі перекриття (без тріщин), зменшення кількості робочих швів, набуття високої несучої здатності перекриттів всього за 3-4 дні, і, як наслідок, підвищення сейсмостійкості, надійностіта довговічності, економніші експлуатаційні витрати, й найголовніше – прискорення будівельного процесу.

До реалізації впровадження даної технології в Україні компанія залучає провідні проектні та будівельні організації. Постійно ведуться роботи з науково-дослідними інститутами, організовуються спільні поїздки по відвідуванню зарубіжних виробничих потужностей, а також відповідних об'єктів будівництва з застосуванням даних сучасних технологій.

Так, вперше в Україні технологія пост-напруження була застосована в 2010 році при будівництві нашою компанією нового комплексу Посольства США в Києві, а саме при зведенні монолітної залізобетонної будівлі гаража. Детальнішу інформацію про дану технологію можна отримати, зв'язавшись з нашими фахівцями.

 
комплекс посольства США в Киеве

Новий комплекс Посольства США в Києві

Монолітна залізобетонна будівля гаража з системою пост-напруження

Торговий пасаж, Дубай, ОАЕ

300,000м² пост-напружених плит для найбільшого шопінгмолу в світі