Газета "KyivPost", 2005

09-09-2005

Прекрасний зразок сучасного будівельного стилю було продемонстровано широкій громадськості 9 вересня цього року в Черкасах під час відкриття нового лікеро-горілчаного заводу, замовником якого виступила "Національна Горілчана Компанія". Генеральним підрядником будівництва стала компанія "Єврокон Україна", заснована два роки тому, яка є дочірнім підприємством однієї з найбільших будівельних компаній Естонії — AS Eesti Ehitus, що протягом своєї п'ятнадцятирічної історії займається будівництвом у багатьох країнах, включаючи Україну, Росію, Латвію, Литву та Німеччину.

Завод був побудований у рекордно короткий термін для України — усього за півтора року, причому спочатку підприємство розраховувалося на збільшення виробничої потужності в майбутньому, без ведення додаткових будівельних робіт. У підсумку новий завод належним чином зайняв лідируючі позиції за обсягом продукції, що, її виробляє завод, причому не тільки в нашій країні, але й у Європі й Росії. Особливо приємним є той факт, що завод був спроектований не закордонними фахівцями, а вітчизняними, які досконально вивчили використовувані в будівництві матеріали й спроектували сучасний, європейського рівня виробничий об'єкт.

За такий короткий строк в Україні ще ніхто не вів подібного будівництва "під ключ". "Ви можете на власні очі побачити результат нашого співробітництва з "Єврокон Україна" — новий сучасний лікеро-горілчаний завод з усією необхідною інфраструктурою. Нам сподобалася якість виконаної роботи й строки її виконання. Попередньо ми спілкувалися з багатьма компаніями, що займаються будівництвом, однак ніхто не зміг запропонувати варіант краще, ніж "Єврокон Україна". На сьогоднішній день ми не жалкуємо про зроблений вибір. До речі, зараз планується продовження співробітництва із цією компанією — модернізація винного заводу в Коблево" — відзначив генеральний директор "Національної Горілчаної Компанії" Микола Бабич.

"Єврокон Україна" свою роботу базує на "трьох китах" — якості, надійності й інноваціях. Технологічні процеси, що використовуються у виробництві, пройшли міжнародну сертифікацію якості й екологічної відповідності.

Необхідно відзначити, що на ринку України компанія працює з 1997 року, коли був виграний тендер на будівництво пивного заводу "Славутич" у Запоріжжі. З того часу обсяги замовлень постійно збільшуються, що свідчить про високу якість виконуваних робіт. В 2000 році компанія побудувала завод "Львівська пивоварня", а в 2003 році склади для готової продукції, що випускає цей завод, а також виконала пальові роботи при будівництві київського пивного заводу "Славутич". Одне з основних конкурентних переваг "Єврокон Україна" — це вміння зводити виробничі будівлі, що мають легку й сучасну конструкцію. І, звичайно, виконувати роботи в стислий термін.

Крім усього іншого, "Єврокон Україна" виконує такі види робіт, які в нашій країні більше ніхто не робить. Зараз у місті Звенигородка (Черкаська область) проводиться відновлення місцевого сиркомбіната. Причому роботи виконуються так, що виробництво не зупиняється ні на хвилину. У цей момент проводиться цікава робота у Львові, де почата реконструкція стародавнього будинку з метою перетворення його в комфортабельний 4-зірковий готель.

За вісім років роботи на українському ринку в "Єврокон Україна" вихована ціла плеяда молодих перспективних українських фахівців з будівництва. Якщо спочатку в компанії працювали тільки жителі Естонії, то на сьогоднішній день превалюють громадяни України, які довели свої здібності до швидкого навчання новим технологіям і професійного відношення до роботи. За прогнозами, через два роки в компанії будуть працювати винятково молоді українські фахівці, які зараз набираються досвіду.

Найважливішими конкурентними перевагами "Єврокон Україна" є: великий досвід у будівництві, використання новітніх західних технологій, інформаційних систем, забезпечення банківських гарантій на побудовані конструкції, вісім років досвіду роботи на українському ринку, можливість одержання високоякісних будівельних матеріалів за конкурентною ціною, а також велика й дружна команда вмілих і досвідчених професіоналів.